ЖАҢАЛЫҚТАР

16-12-2021
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығы аясында университеттің білім беру және қоғамдық өміріне қосқан үлесі үшін марапатталған әріптестеріміздің Құрмет грамоталары мен алғыс хаттарымен бөліскіміз келеді.
16-12-2021
2021 жылдың 15 желтоқсанында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздінің 30 жылдығына орай, Әбілжанов Досхан, университет ректорының алғыс хатымен марапатталды.
15-12-2021
ҚР Тәуелсіздік күніне арналған қайырымдылық акциясы аясында Алматы әлеуметтік әл-ауқат басқармасы мен "Халық" қайырымдылық қорының қолдауымен 10 және 13 желтоқсанда "акселератор добра: Izgilik Elshisi" ұлттық қозғалысының еріктілері мұқтаж жандарға көмек көрсетті. Zakon.kz https://www.zakon.kz/6002076-volontery-pomogli-mnogodetnym-semiam-v-razvozke-produktovykh-korzin-v-almaty.html .
09-12-2021
Жиынға министрлер қатысты, жиында ҚР Білім және ғылым министрі асхат Аймағамбетов баяндама жасады. Сонымен қатар, Мемлекеттік органдардың бірінші басшылары, депутаттар, Қазақстанның жоғары оқу орындарының ректорлары шақырылды. Талқылауға Абай атындағы ҚазҰПУ ректоры Дархан Билялов, Сорбонна-Қазақстан Институтының директоры, ҚР Президенті жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссияның мүшесі Айнұр Сәбитова қатысты.

« перв. ... < пред. ...  10  11  12  13  14 15  16  17  18  ... след. > ... посл. »

ЖАҢАЛЫҚТАРДЫ ІЗДЕУ

МҰРАҒАТ