ЖАҢАЛЫҚТАР

26-11-2021
Халықаралық француз тілі мұғалімдері күніне арналған іс-шара аясында «Қазақстанда француз тілін оқытудың қазіргі жағдайы» тақырыбында дөңгелек үстел ұйымдастырылды». Қазақстандық іс-шараның негізгі бөлімінің модераторы Францияның Қазақстандағы Елшілігінің білім саласындағы ынтымақтастық жөніндегі атташесі Ксавье Торривеллек мырза болды.
26-11-2021
Францияның Қазақстандағы елшісі - Дидье Канес мырза, Францияның Қырғызстандағы елшісі - Франсуа Делаус мырза, Францияның Тәжікстандағы елшісі - Мишель Терран мырза, Францияның Түркіменстандағы елшісі - Изабель Гинель ханым, Францияның Өзбекстандағы елшісі - Орелия Бушез мырза. Абай атындағы ҚазҰПУ-дың Сорбонна-Қазақстан Институты және Alliance Française француз ынтымақтастығы аясында бүкіл Орталық Азиядағы мұғалімдер, ғалымдар және жас зерттеушілер үшін пікір алмасу орталығына айналды.
26-11-2021
Кездесу гибридті форматта Абай атындағы ҚазҰПУ Сорбонна-Қазақстан Институтының алаңында Білім саласындағы ынтымақтастық жөніндегі атташе Ксавье Ле Торривеллек мырзаның, Сорбонна-Қазақстан институтының директоры (Қазақстан) Айнұр Сәбитова және Сорбонна-Қазақстан Институтының директоры (Франция), Кристин Бутейе ханымның қатысуымен өтті.
25-11-2021
Шараға француз тілі оқытылатын Орталық Азия елдерінің оқу орындарының мұғалімдері мен директорлары қатысты. Орталық Азиядағы француз тілін оқытудың өзекті мәселелері талқыланды. Іс-шара бірнеше кезеңге бөлінді, бірінші кезеңде – қазақстандық іс-шараның ашылуына арналған бейнедайджестпен танысуды ұсынамыз. Модератор Алматы Француз Альянсының директоры, Орталық Азиядағы Француз Альянсының желісін үйлестірушісі Вивьен Фуке мырза болды. Бейнеқұттықтауды Абай атындағы ҚазҰПУ ректоры Дархан Билялов мырза жасады. Шараны (офлайн) Францияның Қазақстандағы Бас консулы Алекс Шахтахтинский мырза, Сорбонна-Қазақстан Институтының директоры (Қазақстан), Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссияның мүшесі, заң ғылымдарының докторы, профессор Айнұр Сабитова мырза, Сорбонна-Қазақстан Институтының директоры (Франция), Кристин Бутейе ханым (онлайн), білім саласындағы ынтымақтастық атташесі Ксавье Ле Торривеллек мырза ашты. Ашылу сөзімен Қазақстандағы француз тілі мұғалімдері қауымдастығының (AKEF) президенті Айгүл Дощанова, сондай-ақ Францияның Қазақстандағы Елшілігінің мәдениет және ынтымақтастық жөніндегі кеңесшісі Алекс Бортолан мырза және Қазақстандағы француз тілі мұғалімдері қауымдастығының өкілдері. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі сөз сөйледі.

« перв. ... < пред. ...  12  13  14  15  16 17  18  19  20  ... след. > ... посл. »

ЖАҢАЛЫҚТАРДЫ ІЗДЕУ

МҰРАҒАТ