ЖАҢАЛЫҚТАР

10-01-2020
Күні бүгін еліміз әлемнің алып мемлекеттерімен әлеуметтік-экономикалық, мәдени-гуманитарлық салада иық түйістіре, ынтымақтаса тәжірибе алмасатын жағдайға жетті. Еуропа саяси тұрақтылығымен ерекшеленген аймақ десек, соның ішінде, Франция мемлекеті ерекше позицияға ие. Мұнда білім беру жүйесі озық жолға қойылған. Қазір екі елдің оқу және оқыту жөніндегі әріптестігін нығайту жұмыстары қарқынды жүргізілуде.
26-12-2019
20-12-2019
13-12-2019
Казіргі таңда Абай атындағы Қазақ ұлттык педагогикалық университетінің Сорбонна-Казакстан институтынан аға оқытушылар Талдыбаева Айгерим Кожакметовна және Бухина Светлана Борисовна Францияның Виши каласындагы CAVILAM орталығында " Казіргі таңдағы француз тілін соңғы жаңа технологияларымен оқыту, мәдениет және когамдагы жаңа тенденциялар" такырыбында білім жетілдіру курсынан өтуде.

« перв. ... < пред. ...  44  45  46  47  48 49  50  51  52  ... след. > ... посл. »

ЖАҢАЛЫҚТАРДЫ ІЗДЕУ

МҰРАҒАТ